Italijanski jezik za firme

Ljudski resursi su najvažniji kapital koji jedna kompanija poseduje. Stoga se nameće zaključak daje,  za uspešno poslovanje, neophodno stalno ulaganje u ljude. Veštine komunikacije i poznavanje stranih jezika su veoma bitni za sklapanje novih poslova.

Prisustvo stranih kompanija u Kragujevcu i otvaranje naše privrede ka svetu čine da učenje stranih jezika bude prvo na listi potrebnih poslovnih veština u kompaniji koja želi da posluje i bude uspešna na otvorenom tržištu. ABC je ostvario uspešnu saradnju sa brojnim domaćim i inostranim kompanijama. Na osnovu dosadašnjeg iskustva pripremili smo ponudu specijalnih kurseva za kompanije.

Kursevi jezika u ABC-u su usaglašeni sa međunarodnim standardima (CEFR), a karakteriše ih nekoliko ključnih elemenata:

• fleksibilnost i prilagodljivost Vašim potrebama
  • standardni kurs obogaćen primerima i terminologijom iz oblasti u kojoj poslujete
  • naglasak na praktičnoj komunikaciji kako bi polaznici u kratkom vremenu razvili samopouzdanje i sigurnost

Pogledajte listu naših klijenata.

Budite i Vi u društvu uspešnih. Pozovite nas jer mi smo tu zbog Vas.

Nivoi

PERFEZIONAMENTO (C1)
CELI (B2/C1)
AVANZATO (B2)
MEDIO (B1/B2)
Intermedio (A2/B1)
Elementary (A1/A2)

Predavači

Kurseve vode predavači koji mogu da se pohvale boravkom i školovanjem u inostranstvu, pre svega Italiji, kao i radom u stranim organizacijama i kompanijama
Reference

ABC škola je glavni partner kompanije FIAT Automobili Srbija u oblasti jezičkih kurseva.

Ključne informacije​

Zatražite ponudu