ENGLESKI za firme

Free

engleski

Ljudski resursi su najvažniji kapital koji jedna kompanija poseduje. Stoga se nameće zaključak da je,  za uspešno poslovanje, neophodno stalno ulaganje u ljude. Veštine komunikacije i poznavanje  stranih jezika su veoma bitni za sklapanje novih poslova. Prisustvo stranih kompanija u Kragujevcu i otvaranje naše privrede ka svetu čine da učenje stranih jezika bude prvo na listi potrebnih poslovnih veština u kompaniji koja želi da posluje i bude uspešna na otvorenom tržištu.

ABC je ostvario uspešnu saradnju sa brojnim domaćim i inostranim kompanijama. Na osnovu dosadašnjeg iskustva pripremili smo ponudu specijalnih kurseva za kompanije.

Kursevi jezika u ABC-u su usaglašeni sa međunarodnim standardima (CEFR), a karakteriše ih nekoliko ključnih elemenata:

• fleksibilnost i prilagodljivost Vašim potrebama
  • standardni kurs obogaćen primerima i terminologijom iz oblasti u kojoj poslujete
  • naglasak na praktičnoj komunikaciji kako bi polaznici u kratkom vremenu razvili samopouzdanje i sigurnost

Pogledajte listu naših klijenata.

Budite i Vi u društvu uspešnih. Pozovite nas jer mi smo tu zbog Vas.

Zatražite ponudu
64 časa