ENGLESKI za decu / ABC kids

2,900 RSD

engleski-za-decu

Poznavanje stranih jezika već od najranijeg doba od suštinske je važnosti u današnjem svetu. Stoga je ABC otvorio posebno odeljenje – ABC kids za učenje engleskog jezika za decu.

ABC kids organizuje kurseve stranih jezika za decu od 4 do 14 godina.

• ABC pre­school kids / Predškolci od 3 do 6 godina /
  • ABC school kids/ Školarci od 7 do 14 godina /

Koristeći najsavremenije metode učenja, udžbenike i programe renomiranih izdavača, najmlađi polaznici usvajaju jezik kroz pesmu, igru, recitacije i priče, i na taj način razvijaju ljubav prema stranim jezicima.

first-friends

Način rada

Engleski jezik za predškolce

Start nastave: septembar

Tempo rada: časovi se održavaju 2 puta nedeljno po 45 minuta

Trajanje programa: 10 meseci

Termini nastave: popodnevni i večernji

Nivoi grupa prema uzrastu:

• mladji predškolci 4 godine – Nastava se odvija po programu Little Friends, OUP
  • stariji predškolci 5 godina – Nastava se odvija po programu First Friends 1, OUP
  • stariji predškolci 6 godina – Nastava se odvija po programu First Friends 2, OUP

Nastava traje koliko i školska godina i nastoji da mališanima približi engleski jezik na najprirodniji mogući način. Naš tim u svom radu koristi priznatu metodu Total Physical Response (TPR), kojom se od najranijih uzrasta razvijaju sve četiri jezičke kompetencije kod deteta, a to su listening, reading, speaking, i writing. Primenjujući TPR metodu podstičemo dečije talente i oslobađamo njihovu kreativnost, čime se deca osećaju slobodnijim u komunikaciji sa svetom oko sebe. Engleski za predškolce prati program Oxford University Press­a. Časovi engleskog jezika su dinamični, kreativni i bogati kvalitetnim nastavnim sadržajima, a deca se takvom načinu rada vrlo lako i brzo prilagode. Povezujemo reč i sliku, frazu i situaciju, plešemo uz omiljene pesme i razumemo ih. Usvajamo odličan izgovor, stičemo samopouzdanje u govoru i aktivno učestvujemo u nastavnom procesu. Zajedno recitujemo, glumimo i pevamo na engleskom jeziku.

Engleski jezik za osnovce

• Mladji osnovci: 7­ – 10god. (I, II, III, IV razred). Nastava se odvija po programu Incredible English 1­4, OUP
  • Stariji osnovci: 11 – ­14god. (V do VIII razreda). Nastava se odvija po programu Incredible English 5­8, OUP

Osnovcima nudimo visokokvalitetan nastavni program, Oxford University Press­a, kreiran po najsavremenijiim metodima za učenje stranih jezika. Časovi su dinamični, interaktivni i tematski zanimljivi. Nastava se organizuje i kroz kreativne jezičke radionice. Mnogo vežbe, interaktivnih igara, kao i upotreba različitih audio i video materijala u nastavi, pomažu osnovcima da uspešno napreduju u učenju stranog jezika.

Nastavni planovi usaglašeni su sa programima osnovnoškolskog obrazovanja, pružajući mogućnost utvrđivanja i nadograđivanja postojećeg znanja polaznika, kao i oslobađanja u aktivnoj komunikaciji na engleskom jeziku.

Predavači:

Danica Živadinović
Engleski jezik za decu

Danica Živadinović

Predavač/prevodilac
Danica je diplomirani master filolog anglista. Završila je osnovne akademske i master studije na Filološko-umetničkom fakultetu u Kragujevcu, na odseku za engleski jezik i književnost sa visokom prosečnom ocenom.

2.900 RSD mesečno
(popusti za više dece)
tokom školske godine (9 meseci)
Tempo rada